Praca – Zarządca Administrator Nieruchomości

Opis stanowiska:

Poszukujemy pracownika, który chętnie nauczy się lub już potrafi samodzielnie prowadzić sprawy administracyjne wspólnot mieszkaniowych w pełnym zakresie i rozumie specyfikę branży.

Do obowiązków na tym stanowisku należy m.in. bieżąca kontrola podwykonawców, prowadzenie dokumentacji, pilnowanie terminów, redagowanie pism, umów i uchwał, dostarczanie korespondencji, prowadzenie zebrań, kontakty z zarządami i mieszkańcami wspólnot.

Stanowisko wymaga częstego kontaktu z interesantami i zarządami wspólnot. Praca administratora jest multidyscyplinarna – obejmuje zagadnienia prawne i techniczne. Niezbędna jest umiejętność nawiązywania profesjonalnych relacji i udzielania rzeczowych odpowiedzi łącząc empatię i asertywność. Administrator część swojej pracy wykonuje w terenie, poza biurem. Musi wykazywać się mobilnością, świetną organizacją i zadaniowym podejściem prowadząc wiele spraw jednocześnie oraz stale poszerzać swoją wiedzę w oparciu o portale branżowe.

Wymagania:

  • znajomość problematyki wspólnot mieszkaniowych potwierdzona ukończonymi kursami, studiami lub doświadczeniem zawodowym
  • umiejętność przygotowania uchwał i przeprowadzenia zebrania wspólnoty mieszkaniowej
  • umiejętność redagowania oficjalnej korespondencji i umów
  • sprawne, bezwzrokowe pisanie na klawiaturze
  • zainteresowanie zagadnieniami technicznymi i prawnymi

Mile widziane:

  • doświadczenie w nieruchomościach mieszkalnych
  • samodzielność, odpowiedzialność, terminowość
  • nawiązywanie relacji na gruncie profesjonalnym
  • analityczne podejście do problemów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (1 etat)
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Praca w niewielkim, zgranym zespole
  • Przyjemna atmosfera w miejscu pracy
  • Możliwość korzystania ze szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Możliwość nauczenia się zawodu zarządcy nieruchomości pod okiem wieloletnich praktyków
  • Spokojne miejsce pracy w kameralnym biurze w Śródmieściu (w pobliżu Politechniki) lub na Ochocie (w pobliżu Dworca Zachodniego).

Zapraszamy
Biuro Obsługi Rynku Nieruchomości s.c.
Jerzy i Wiesława Słabik